Entrada 5€ (inscriu-te als laboratoris on vols participar, tenen aforaments limitats!).

Amb l’entrada genèrica de la BACANAL pots assistir als laboratoris que hagis reservat (o si queden places a d’altres que no tenies previst), a les performances… i és un ticket per dinar!

PROGRAMA COMPLET, DESCRIPCIÓ DELS LABORATORIS I ELS ARTISTES PARTICIPANTS

______


MATÍ: 
(si vols assegurar-te una plaça fes reserva a bacanal@salmon-dance.com):

1. ESCRIPTURA I TEXTOS ENCARNATS AMB MARTÍ SALES  >> 11:00h // Durada 3h // De 15 a 99 anys)

2. LABORATORI PAELLERO AMB MARC SEMPERE MOYA  >> 11:00h // Durada 3h // De 18 a 99 anys)

3. SO I ARQUITECTURA AMB OSCAR BUENO  >> 11:00h // Durada 3h // De 9 a 99 anys)

4. CINEMA EXPERIMENTAL AMB GUY SHERWIN  >> 11:30h // Durada 1,5h // De 6 a 99 anys)

5. RÀDIO AMB LAURA LIZ  >> 11:30h // Durada 4h // De 9 a 99 anys)

6. OBJECTES I ESCENA AMB MACARENA RECUERDA SHEPHERD  >> 12h // Durada 2h // De 6 a 99 anys)

7. CINEMA SENSE PEL·LÍCULA AMB ORQUESTINA DE PIGMEOS  >> 12h // Durada 2h // De 18 a 99 anys)

8. AQUÍ EN EL ALTO performance de Javier Cruz i Fernando Gandasegui  >> (performance per a un sol espectador que succeeix cada 15 minuts, inscripció imprescindible a aquienelalto@gmail.com a partir del dia 21 a les 12h.)

______

DINAR:

Dinarem totes plegades les paelles del resultat del Laboratori Paellero!!! El ticket inclou el dinar 😀

______

TARDA: (si vols assegurar-te una plaça fes reserva a bacanal@salmon-dance.com):

1. OBJECTES I ESCENA AMB MACARENA RECUERDA SHEPHERD >> 16:00h // Durada 2h // De 6 a 99 anys)

2. ESCRIPTURA I TEXTOS ENCARNATS AMB MARTÍ SALES  >> 16:00h // Durada 2h // De 15 a 99 anys

3. SO I ARQUITECTURA AMB OSCAR BUENO  >> 16:00h // Durada 2h // De 9 a 99 anys)

4. RÀDIO AMB LAURA LIZ >> 16:30h // Durada 1:30h // De 9 a 99 anys

5. IMATGE EXPERIMENTAL AMB LYNN LOO >> 16:30h // Durada 1:30h // De 18 a 99 anys

6. CINEMA SENSE PEL·LÍCULA AMB ORQUESTINA DE PIGMEOS >> 16:30h // Durada 1:30h // De 18 a 99 anys

7. AQUÍ EN EL ALTO performance de Javier Cruz i Fernando Gandasegui  >> (performance per a un sol espectador que succeeix cada 15 minuts, inscripció imprescindible a aquienelalto@gmail.com a partir del dia 21 a les 12h.)

_______

DURANT TOT EL DIA (sense inscripció):

– Instal·lació participativa de LA AGENCIA

– Performances MAN WITH A MIRROR i WASHI #2 de Guy Sherwin i Lynn Loo

– COVERS amb Aristeo Mora

– Estarem acompanyats dels participants del BAR YOLA

– Propostes efímeres sorpresa del col·lectiu URATI15 amb ‘Tardígrados’.

PROGRAMA COMPLET, DESCRIPCIÓ DELS LABORATORIS I ELS ARTISTES PARTICIPANTS